Ostatnie posty:

Zdjęcie

Praktyczne zastosowanie płytek wielkoformatowych

28-01-2021
Płytki wielkoformatowe różnią się od innych rozmiarem, co istotnie wpływa na możliwości ich zastosowania. Jak najlepiej je wykorzystać?
Zdjęcie

Jak wybrać panele podłogowe? Wszystko, co musisz wiedzieć

27-01-2021
Na co zwrócić uwagę przy wyborze paneli? Jaka grubość jest odpowiednia? Jak połączyć je z ogrzewaniem podłogowym? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule!
Zdjęcie

Jak przygotować się do remontu? Kompletny poradnik

26-01-2021
Remont to bardzo czasochłonny i złożony proces. Dobrze wykonany remont to spełnienie marzeń, lecz każdy błąd może być utrapienie, z którym będziemy mierzyć się wiele lat. Jak więc prawidłowo zaplanować remont? Sprawdź nasz poradnik!
Zdjęcie

Ocieplanie piwnic i fundamentów. Kompletny poradnik.

30-09-2020
Przez niewłaściwie docieplenie piwnic oraz ścian fundamentowych łatwo doprowadzić do sytuacji, w której ciepło będzie uciekać z budynku do ziemi. Chcąc wyrównać utracone ciepło zwiększa się wówczas ogrzewanie, co sprawia, że rosną koszty utrzymania domu. Aby nie uszczuplać swojego portfela o niepotrzebne wydatki, warto już w porę zadbać o właściwe docieplenie piwnic oraz ścian fundamentowych.
Zdjęcie

Hydroizolacja. Dlaczego nie wolno Ci o niej zapomnieć!?

21-09-2020
Jak przeprowadzić hydroizolację? Co zrobić, by zagwarantować sobie lata spokojnego mieszkania i uniknąć bardzo kosztownych napraw?
Zdjęcie

Fundamenty - co musisz wiedzieć, budując dom?

16-09-2020
Jakie fundamenty są najlepsze do budowy domu? Na co zwrócić uwagę, wybierając fundament nasz przyszły dom? Ile kosztują? Odpowiadamy na wszystkie, niezbędne pytania!
Zdjęcie

Jakie materiały wybrać na ściany nośne?

01-09-2020
Ściany nośne przenoszą i podtrzymują obciążenia własne oraz przekazane im przez inne elementy konstrukcyjne budynku. Dlatego właśnie na ich postawienie trzeba poświęcić sporo czasu, a ich właściwe ustawienie jest kluczem do poprawnego funkcjonowania budynku. Nie ma bowiem możliwości jakiejkolwiek ich późniejszej zmiany. Dlatego warto wybrać świadomie.