O nas

Profesjonalna firma remontowa-budowlana

Od 1996 roku nasza firma działa na rynku budowlanym, a przez te lata zdobyła reputację solidnego partnera, oferującego kompleksowe i fachowe usługi remontowo-budowlane. Nasze doświadczenie pozwala nam świadczyć obsługę na najwyższym poziomie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

 

 

Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w branży, posiadający nie tylko solidne wykształcenie budowlane, ale także bogate doświadczenie zawodowe. Ich zaangażowanie i profesjonalizm są kluczowymi elementami naszego sukcesu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do konkretnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

a couple of peaople wearing yellow hard hats

Specjalizujemy się w budowie różnego rodzaju obiektów, od domów jednorodzinnych po budynki wielorodzinne, realizujemy także budowy obiektów przemysłowych. Nasze prace cechuje nie tylko solidność wykonania, ale także dbałość o każdy detal i wysoka estetyka wykończenia.


W Pat-Bud stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszych umiejętności. Dlatego też śledzimy najnowsze trendy i technologie w branży budowlanej, aby zawsze być na bieżąco i oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie budowy domów, obiektów przemysłowych czy prac wykończeniowych. Dążymy do tego, aby każdy projekt, który realizujemy, był dla naszych klientów nie tylko spełnieniem marzeń o domu czy obiekcie przemysłowym, ale także inwestycją na długie lata.


Jeśli szukasz solidnego partnera do realizacji swoich budowlanych planów, który zapewni Ci kompleksową i fachową obsługę, to dobrze trafiłeś. 


Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, gdzie jakość i profesjonalizm idą w parze!

Bezpłatna wycena

143

wybudowanych

domów

78

generalnych

remontów

231

zadowolonych

klientów

Dlaczego jesteśmy

Dlaczego jesteśmy najlepszą firmą budowlano-remontową? 

a man in a workshop welding two steal beams together

Doświadczenie

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się budową domów i remontami dla naszych klientów. Znamy się na tym co robimy a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Znajomość rynku

Jako firma działająca od kilku lat na rynku współpracujemy z renomowanymi producentami oraz hurtownikami, mamy dostęp do niezbędnych materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia budowlanego.

Gwarancja

Oferujemy materiały o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, dajemy gwarancje od 3 do 15 lat na oferowane przez nas materiały oraz usługi.

Porozmawiajmy

Realizacje

Nasze realizacje

Sprawdź nasze realizacje i dowiedz się dlaczego jesteśmy najepszą firmą remontowo-budowlaną we Wrocławiu i całym dolnym śląsku. 

Docieplenie domku pod Wrocławiem skucie starego tynku na budynku, zagruntowanie ścian, przyklejenie steropianu o grubości 15cm, zakołkowanie steropianu, wtopienie siatki, przyklejenie kątowników narożnikowych, nałożenie drugiej warstwy kleju, przyklejenie klinkieru, zagruntowanie ścian pod tynk strukturalny, nałożenie tynku cienkowarstwowego (struktury)

Docieplenie elewacji domku jednorodzinnego koło Wrocławia

Docieplenie elewacji domku jednorodzinnego koło Wrocławia

W maju 2015 roku zaczeliśmy budowe domku jednorodzinnego we Wrocławiu (projekt dom atrakcyjny jeden)

 

Budowa domku jednorodzinnego we Wrocławiu

Budowa domku jednorodzinnego we Wrocławiu

W listopadzie 2016 roku rozpoczeliśmy budowe trzech domków szeregowych we Wrocławiu.

Obecnie jesteśmy na etapie dachów oraz murowania ścianek działowych z bloczka H+H.

Ukończenie stanu surowego jest zaplanowane na koniec maja 2017 roku.

Powoli budowa szeregówek dobiega końca mieszkania są już godowe, posostało jeszcze tylko ułożenie kostki brukowej oraz montaż ogrodzenia.

Budowa dwóch domków w zabudowie bliźniaczej cztero lokalowych oraz jedneko domku dwu lokalowego

Budowa dwóch domków w zabudowie bliźniaczej cztero lokalowych oraz jedneko domku dwu lokalowego